Pink

12. srpna 2006 v 19:46 | Evulinka |  Celebrity

Pink

Zpěvačka

Datum narození:08.09.1979Místo narození:Doylestown, Pennsylvania, USA Znamení: Panna
Životopis:Pink se skutečně jmenuje Alecia Moore. Narodila se Jamesovi a Judy Moorovým. Zatímco vyrůstala ve Philadephii, její otec hrál na kytaru písně od Roberta Dylana a Dona McLeana, což sloužilo jako inspirace pro začátek její hudební kariéry. Mladá Pink si velmi zamilovala hudbu a pokud nemusela mluvit, tak raději zpívala. Ráda chodila do Philly klubu místo, které jí umožnilo vyjádřit sama sebe zpěvem a tancem. Ve třinácti se seznámila s populárním tanečníkem z Philly klubu, se kterým začala tancovat a zpívat s jeho rapovou kapelou "Schools of Thought".

Ve čtrnácti složila svou první píseň. Psaním písní vyjadřovala své pocity, které získala během svého dětství a dospívání. Každý pátek večer navštěvovala klub Fever, kde zažila svých 5 minut slávy. Když jí některé vystoupení nevyšla, tak dokázala využít těchto negativních zkušeností jako palivo své ctižádosti.

Jeden pátek se v klubu zastavil obchodní zástupce z MCA Records, který hledal někoho, aby zaplnil místo v nové R&B-kapele. Písně Pink se mu zalíbili a požádal ji, aby se zúčastnila konkursu do skupiny s názvem Basic Instinct. Pink měla však pocit, že do skupiny nezapadá. Basic Instinct byl pro Pink jen přechodná záležitost. Další skupina, kde se Pink objevila, byla Choice. Přesto nedokázala v žádné skupině zapadnout, nejlépe se cítí jako sólová zpěvačka.

Jednoho dne se Pink zeptal Darryl Simmons, zda by pro něj něco nenapsala. Ona souhlasila a tím začala její vlastní kariéra.

Její debutové album "Can't Take Me Home" vytvořila na jaře 2000. Hned po uvedení se album stalo velmi oblíbené a získalo si samou chválu. První singl "There You Go", se ihned po uvedení dostal do TOP 40 nejhranějších singlů v USA.

Druhý singl "Most Girls", slavil stejné úspěchy jako jeho předchůdce, jestli ne více. Pink je díky svému temperamentu nazývána novodobou Madonnou.

Své druhé album s názvem "M!ssundaztood" vydala v roce 2001.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anne hatway anne hatway | 15. prosince 2006 v 19:59 | Reagovat

koiu noki huj huj hzg  bhg, koi fre wqa wae ewa awe fhtm hghd ,nhikzjg ttuztzžuz bvtfedg buz bum bum bu, grhrh grddf, ghgfh gdfsdd hngth!!!71358878

2 t t | 28. prosince 2006 v 17:12 | Reagovat

pink je boží

3 Petra Petra | 10. ledna 2007 v 21:17 | Reagovat

Proč jsi to opsala od OSOBNOSTI vždzť to maj všichni s pozdravem tvoje fanynka.Jo a máš tu něco o ZBYŇKOVI DRDOVI jo a je to lepší vizaž než ta předtím,protože to předtím bylo dost nudný.Tak zatím zbohem???????????????

4 Zuzka Zuzka | 12. února 2007 v 7:31 | Reagovat

Pink je skvela zpevacka slysela jsem ji na zivo v Praze Sazka Arene a ten koncert nemel fakt chybu...

5 bzjfjvagcvh bzjfjvagcvh | 20. března 2009 v 20:01 | Reagovat

hgzsgdubu v j,uzwhv buizhnv uhgvuzwv uzowbaia  igwtc  thtcwfq vto w e gf bbnjzierýtzábm hgbukwhtuizwuz  bhg gguzue  bvzreb veztgb j ankfz un ec bub hzr  ddzejtikriř zebwž jhg je to masky kijkun,io

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama